Haix Protector Light 2.0 - hnědé

Haix Protector Light 2.0 - hnědé
  • Haix Protector Light 2.0 - hnědé
  • Značka: Haix
  • Kód zboží: 604110

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Výměna velikosti zdarma do 14 dnů od obdržení. Více...

HAIX Protector Light je bezpečnostní obuv, která vám poskytne veškerou ochranu, kterou potřebujete při práci v lese. Získal pečeť kvality "KWF PROFI" Německou lesnickou poradní radou, která naznačuje, že v tomto ohledu splňuje všechny příslušné bezpečnostní normy. Kromě toho, že je mimořádně trvanlivá, kůže používaná na výrobu obuvi nabízí ochranu před řetězovými pilami. Speciální špička vám také chrání před jakýmikoli zraněními, které mohou být způsobeny padajícími předměty, jako jsou větve. Protector Light nabízí dlouhodobý komfort opotřebení i po mnoha hodinách namáhavé práce.

Bezpečnostní obuv HAIX vás nikdy neopustí. Stejně dobře se vyrovná s vedry, deštěm a sněhem. Vnitřní podšívka je vyráběna ve vysoké kvalitě vám ponechá pocit skvělého pocitu během roku. Podešev boty poskytuje vynikající izolaci proti teplu a chladu, zatímco rychle vysušující stélka v podešvi absorbuje pot ihned, aby vaše nohy byly suché, dokonce i na vrcholu léta.

HAIX Protector Light je vysoce prodyšná a dokonale se přizpůsobí tvaru vašich nohou. Ve skutečnosti imituje přirozenou formu nohy tím, že poskytuje dostatek prostoru pro prsty a potom se stává užším směrem k zadní části. To vám pomůže dosáhnout správnou polohu nohy.

HAIX Protector Light je vyrobeno z nubukové kůže. Tento vysoce kvalitní materiál byl impregnovaný, aby odpudí vodu a nemá žádné boční švy, což znamená, že vaše nohy se nedostanou do kontaktu s nečistotami nebo jinými tekutinami. Obuv nabízí ochranu třídy 1, tj vaše nohy budou v bezpečí proti rychlosti motorové pily 20 m/s. Gumový uzávěr v horní části obuvi je obzvláště robustní a odolný proti oděru a pomůže předcházet opotřebení. Vysoce kvalitní háčky zajišťují, aby tkaničky těsně zapadly a nemohou fungovat volně. Červené tkaničky boty jsou také zřetelně viditelné v slabých světelných podmínkách.

Obuv má vnitřní podšívku ve vysoce kvalitní kůži, aby vaše nohy se cítili skvěle po celý rok. Podložka boty je anatomicky tvarovaná a snižuje tlak na klouby a páteř. Rychle sušená stélka rychle absorbuje pot a v případě potřeby se může odstranit a umýt. Flebová stélka také přispívá k absorpci vlhkosti. Kožená výztuž na zaoblení paty zabraňuje tlakovým bodem, Pukléřka nebo třením v oblasti paty nebo oblasti Achilles.

Pogumovaná podrážka HAIX Protector Light poskytuje absolutní odolnost proti sklouznutí, dokonce i v chladu a v ledu. Jeho běhoun je mimořádně robustní a zajistí pevnou oporu na nerovných cestách nebo na poli. Žádné kapaliny, například olej nebo benzín, nemohou proniknout. Podešev zároveň poskytuje vynikající izolaci proti teplu a chladu a odráží elektrostatické zatížení, aby se zabránilo vzniku jisker, které by se mohly vznítit, kdyby přišli do kontaktu s hořlavými materiály. Nekovová ochranná mezipodešev poskytuje zvýšenou odolnost proti propíchnutí vůči ostrým předmětem. Vrstva PU pěny tlumí vaše kroky, aby se snížilo napětí na kloubech nebo páteři.

HAIX Protector Light je pohodlná profesionální bota, která nabízí maximální ochranu za každého počasí. Zabírá všechny pracovní odvětví, bez ohledu na to, zda pracujete nebo se věnujete volnočasovým aktivitám jako je myslivost, nebo čtyřkolka. Objednejte si nyní svou bezpečnostní obuv!

Parametry
Hmotnost (kg)0.978
Výška (cm)17
Bezpečnostní třídaS3
CertifikaceCE EN ISO 20345:2011 S3 HRO HI CI WR SRC
Materiálkůže

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz

Barvy

Hnědá